Kuomboka network

contact members

name
place
instrument
email
phone
mobiel
info info@kuomboka.nl
Maarten Pedroli Amsterdam bass maarten@kuomboka.nl
Bob Overeem Amsterdam drums bob@kuomboka.nl
René de la Rambelje Amsterdam percussion, vocals reneetje@kuomboka.nl
Ben Kröse Breukelen tres ben@kuomboka.nl
Han Reekers Delft drums, vocals han@kuomboka.nl  
0620913443
Hans Imthorn Delft guitar hans@kuomboka.nl 0152146840
Alice Wamulume Delft vocals - 0152576344
0640524107
Günter Weber Delft sax, trumpet gunter@kuomboka.nl
Job Tarenskeen Delft

sax, vocals, chef d'orchestre

job@kuomboka.nl
Trudie van Starrenburg Delft vocals, sax trudie@kuomboka.nl
Rene Hoefnagels Delft sound technics rene@kuomboka.nl
Theo Jansen Den Haag vocals, guitarillo theo@kuomboka.nl
Paul Imthorn Ede guitar paul@kuomboka.nl 0318650977
0655955033
Ron Ottenhoff Haastrecht sax      
Geert Kistemaker Leiden bass geert@kuomboka.nl
John Hoefnagels Rotterdam sound technics john@kuomboka.nl
Jan de Boer Utrecht percussion jan@kuomboka.nl
Stichting Kuomboka - Lipkensstraat 23, 2628 SL Delft - the Netherlands
KvK: 41145936